V.V. Dirkshorn
Bezoekadres:
Voorpolderweg 2c
1746 BA Dirkshorn
Postadres:
Havenstraat 1
1746 AV Dirkshorn
0224-551854
info@vvdirkshorn.nl

Trainingsclinic van Stefanie van der Gragt + Foto's

op .

Op woensdag 25 oktober kwam de Oranje Leeuwin Stefanie van der Gragt naar onze voetbalvereniging. De centrale verdedigster van Ajax, die deze zomer met het Nederlands elftal in eigen land Europees kampioene is geworden, verzorgde een trainingsclinic.

 

Van der Gragt begon haar voetbalcarrière in de pupillen van Reiger Boys uit Heerhugowaard. Ze speelde daar samen met Wesley Hoedt, die net als Van der Gragt later in het nationaal elftal zou spelen. Vanaf de C-junioren stapte ze over naar het jongenselftal van Kolping Boys; hier heeft ze later ook in de Hoofdklasse C enkele wedstrijden bij de dames gespeeld. In de zomer van 2009 maakte ze de overstap naar tweevoudig landskampioen AZ om te gaan spelen in de Eredivisie.

In het seizoen 2010/11 speelde ze haar laatste seizoen bij AZ, dat besloot te stoppen met het vrouwenelftal. In de laatste wedstrijd van het seizoen werd de KNVB-beker gewonnen. Daarna stapte ze over naar SC Telstar VVNH. Voor het seizoen 2015/16 verliet ze de Noord-Hollandse club voor FC Twente. Na één seizoen daar tekende Van der Gragt een contract bij Bayern München, actief in de Duitse Bundesliga, waar mede-international Vivianne Miedema ook actief was. Gedurende het seizoen 2016/17 kampte ze met een slepende blessure, waardoor ze weinig in actie kwam. In mei 2017 besloot ze de club te verlaten. Sinds dit seizoen speelt ze voor Ajax.

Dank Stefanie van der Gragt, we vonden het geweldig!

Clinic-Stefanie...
Clinic-Stefanie...
Clinic-Stefanie...
Clinic-Stefanie...
Clinic-Stefanie...

Volg ons op

social facebook box blue 48Facebook
social twitter box blue 48Twitter
RSSRSS

 

Vragen?

Afgelastingen:
06 22 403 031 - Henk Rijs
Wedstrijdsecretariaat:
06 22 403 031 - Henk Rijs
Leden administratie:
Algemene Informatie:
06 22 783 125 - Mike Kieft
Kantine:
0224 551 854
Kantinedienst, vervoersdiensten en scheidsrechters: