V.V. Dirkshorn
Bezoekadres:
Voorpolderweg 2c
1746 BA Dirkshorn
Postadres:
Havenstraat 1
1746 AV Dirkshorn
0224-551854
info@vvdirkshorn.nl

Teamindelingen jeugd 2019-2020

op .

De jeugdafdeling van VV Dirkshorn gaat volgend seizoen met de volgende jeugdteams in: JO19-1, JO16-1, JO14-1, JO13-1, JO13-2, JO11-1 en JO9-1. Terwijl enkele vergelijkbare maar ook grotere clubs om ons heen geen volledige jeugdopbouw meer kunnen presenteren lukt ons dit nog steeds. Daar zijn we dan ook erg blij mee. De volgende teamindelingen zijn met de grootst mogelijke zorgvuldigheid en met uitvoerige raadpleging van coaches en betrokkenen tot stand gekomen.

O19-1   O16-1    
Peter-Mike-Olaf   Marco-Lennard-René    
Sam Strijbis   Joost Schouten    
Colin Kieft   Mathijs Nierop    
Shane Peters   Jeroen van Peperstraten    
Bas Schuuring   Amber van der Werff    
Sam Velt   Max Peperkamp    
Bas Velt   Femke Kaper    
Floor Vollebregt   Timo Pelgrim    
Ian Buitenhuis   Joost Entes    
Juup Korthouwer   Cas Borst    
Pieter van der Werff   Dion Ypma    
Jerry Koelman   Keo Oosterling    
Dylan Kieft   Biek Herfst    
Teun Strijbis   Jorn Lycklama a Nijeholt    
Thieme Grootes   Lisa Stam    
    Lisanne van Huizen    
    Floortje Mekken    
         
         
O14-1   O13-1   O13-2
Martijn-Monique   Richard-Richard   Rob-Peter-Sjors
Brent Juffermans   Tim de Waard   Jake Zaat
Maartje van Peperstraten   Iris Timmerman   Bran Blokker
Tijn Schouten   Roan Dam   Tim Markerink
Juulet Grootes   Jos Koedijk   Lotte Peperkamp
Jetske van der Werff   Teun Koedijk   Pieter Hoogland
Mike Jonker   Eva Zut   Eloy Anslijn
Tygo Kant   Wiebe van Huizen   Tijmen Swart
Nienke v.d. Werff   Tim Pankras   Lars de Geus
Yenthe van Zutphen   Jurrien Blok   Sanne Stam
Tim Entes   Pieter Hakkesteegt   Jesper Duinkerken
Jort Kaper   Carsten van Hemert   Leon Wouda
Rozy Grootes       Bram Postma
Jan v.d. Werff       Thomas Visser
         
         
O11-1   O9-1    
Tim-Frank   Martin-Hugo    
Romy Wouda   Demi van der Werff    
Noa Rentenaar   Ellen Zijlstra    
Sam Rootjes   Boaz Tams    
Fenna Liefting   Duuk Bloothoofd    
Nic van Hemert   Milan Klaver    
Norah Zaat   Sem de Geus    
Ruben Hakkesteegt   Sem Numan    
Kian Liefting   Jesse van Hekezen    
Matijs Swart   Milan Beukers    
Wout Pankras   Mick Broersen    
Bram Koedijk        
Evi Rentenaar        


Graag wenst de Technische Commissie (Olaf Peters, Rob Nierop, Rob Duinkerken, Richard van Huizen en Tim Rentenaar) iedereen een hele mooie zomer toe en volgend voetbalseizoen heel veel plezier!

Volg ons op

social facebook box blue 48Facebook
social twitter box blue 48Twitter
RSSRSS

 

Vragen?

Afgelastingen:
06 22 403 031 - Henk Rijs
Wedstrijdsecretariaat:
06 22 403 031 - Henk Rijs
Leden administratie:
Algemene Informatie:
06 22 783 125 - Mike Kieft
Kantine:
0224 551 854
Kantinedienst, vervoersdiensten en scheidsrechters: