V.V. Dirkshorn
Bezoekadres:
Voorpolderweg 2c
1746 BA Dirkshorn
Postadres:
Havenstraat 1
1746 AV Dirkshorn
0224-551854
info@vvdirkshorn.nl

Dirkshorn JO8-1 - Medemblik JO8-1

Ook deze speelronde kwamen onze talenten van de JO8 weer in actie. Benieuwd hoe dat is afgelopen? Lees snel verder!

Dirkshorn JO8 - Medemblik JO8

Zaterdag traden we voor het eerst aan zonder onze hoofdcoach. Verlost van de verdedigende speelstijl en vaste looplijnen van onze hoofdtrainer begonnen we aan de wedstrijd. De spelers konden zich eindelijk losmaken uit het keurslijf van clichés en systemen en combineerden er lustig op los.

Dit resulteerde in 3 ballen op de paal, 1 op de lat, 1 op de kruising en diverse reddingen van de uitstekende keeper van Medemblik. Door de juiste wissels van gelegenheidstrainer JD gingen we met 1 – 0 rusten. Tijdens de rust eens geen donderspeech maar ontspannen een glaasje limo en wat technische aanwijzingen onder elkaar.

De tweede helft scoorden we dan ook meteen vanaf de aftrap, binnen 15 seconden was het al raak. De volgende goal kwam daar vlak achteraan. Hierna hadden we een kleine inzinking en kwam Medemblik terug tot 3 – 2. Daar wat juiste aanwijzingen van JD herpakten we onszelf en gingen we verder met het Sambavoetbal van de eerste helft. Uiteindelijk werd Medemblik met 5 – 2 naar huis gestuurd.

Mart we hebben je gemist en hopen dat je er weer bij bent de volgende keer!

Volg ons op

social facebook box blue 48Facebook
social twitter box blue 48Twitter
RSSRSS

 

Vragen?

Afgelastingen:
06 22 403 031 - Henk Rijs
Wedstrijdsecretariaat:
06 22 403 031 - Henk Rijs
Leden administratie:
Algemene Informatie:
06 22 783 125 - Mike Kieft
Kantine:
0224 551 854
Kantinedienst, vervoersdiensten en scheidsrechters: