• Nieuwe website

    De nieuwe website van V.V. Dirkshorn

    Het zal je niet ontgaan zijn; onze website heeft een flinke transformatie ondergaan. Op dit moment is de daarvoor aangestelde 'websitecommissie' nog druk bezig om letterlijk alle puntjes op de i te krijgen, maar we kunnen grotendeels aan de gang.

    Kijk eens rond, word bekend met de nieuwe lay-out en laat het ons vooral weten als er iets niet werkt of als er, in jouw ogen, iets niet klopt. Neem daarvoor contact op via redactie@vvdirkshorn.nl.

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamCompetitieDatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieLocatiePlaatsRijdersDetails
    21 sep. 09:00Dirkshorn JO9-1LSVV JO9-30322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Competitie21 sep.09:00Dirkshorn JO9-1 - LSVV JO9-3Sportpark DirkshornVeldDIRKSHORN
    21 sep. 10:00Geel Zwart 30 JO13-1Dirkshorn JO13-10255 Onder 13 competitie (najaar)21 sep.10:00Geel Zwart 30 JO13-1 - Dirkshorn JO13-1Sportpark De LeeuwenkuilVeld'T ZAND NHouders van Jos Koedijk en Tim Pancras
    21 sep. 10:30Dirkshorn JO13-2VZV JO13-10255 Onder 13 competitie (najaar)21 sep.10:30Dirkshorn JO13-2 - VZV JO13-1Sportpark DirkshornVeldDIRKSHORN
    21 sep. 11:00VIOS-W JO11-2Dirkshorn JO11-1B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule21 sep.11:00VIOS-W JO11-2 - Dirkshorn JO11-1Sportpark De DoorbraakVeldWARMENHUIZENFenna Liefting en Nic van Hemert
    21 sep. 11:30Duinrand S JO14-2Dirkshorn JO14-10243 Onder 14 competitie (najaar)21 sep.11:30Duinrand S JO14-2 - Dirkshorn JO14-1Sportpark DuinrandVeldSCHOORLouders van Tijn Schouten en Jan v.d.Werff
    21 sep. 12:00Dirkshorn JO16-1Schagen United JO16-30233 Onder 16 competitie (najaar)21 sep.12:00Dirkshorn JO16-1 - Schagen United JO16-3Sportpark DirkshornVeldDIRKSHORN
    21 sep. 12:15FC Den Helder JO19-2Dirkshorn JO19-10225 Onder 19 competitie (najaar)21 sep.12:15FC Den Helder JO19-2 - Dirkshorn JO19-1Sportpark StreepjesbergVeldDEN HELDERSam Strijbis en Bas Schuuring
    21 sep. 14:30Hollandia 2Dirkshorn 20214 Mannen Zaterdag reserve21 sep.14:30Hollandia 2 - Dirkshorn 2Sportpark JulianaVeldHOORN NH
    22 sep. 11:00Dirkshorn VR1LSVV VR2513 Vrouwen Zondag22 sep.11:00Dirkshorn VR1 - LSVV VR2Sportpark DirkshornVeldDIRKSHORN
    22 sep. 11:05Dirkshorn 3Oosterend 20519 Mannen Zondag reserve22 sep.11:05Dirkshorn 3 - Oosterend 2Sportpark DirkshornVeldDIRKSHORN
    22 sep. 11:30Dynamo 2Dirkshorn 20519 Mannen Zondag reserve22 sep.11:30Dynamo 2 - Dirkshorn 2Sportpark DynamoVeldURSEM
    22 sep. 14:00Succes 1Dirkshorn 10512 Mannen Zondag standaard (A-cat)22 sep.14:00Succes 1 - Dirkshorn 1Sportpark "Succes"VeldHIPPOLYTUSHOEF
    28 sep. 09:00Dirkshorn JO13-1LSVV JO13-10255 Onder 13 competitie (najaar)28 sep.09:00Dirkshorn JO13-1 - LSVV JO13-1Sportpark DirkshornVeldDIRKSHORN
    28 sep. 10:15Dirkshorn JO19-1HSV JO19-20225 Onder 19 competitie (najaar)28 sep.10:15Dirkshorn JO19-1 - HSV JO19-2Sportpark DirkshornVeldDIRKSHORN
    28 sep. 10:30Dirkshorn JO11-1VZV JO11-1B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule28 sep.10:30Dirkshorn JO11-1 - VZV JO11-1Sportpark DirkshornVeldDIRKSHORN
    28 sep. 10:45Grasshoppers JO9-2Dirkshorn JO9-10322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Competitie28 sep.10:45Grasshoppers JO9-2 - Dirkshorn JO9-1Sportpark De WeyverVeldHOOGWOUDouders van Milan Klaver en Demi v.d.Werff
    28 sep. 12:00Dirkshorn JO14-1LSVV JO14-30243 Onder 14 competitie (najaar)28 sep.12:00Dirkshorn JO14-1 - LSVV JO14-3Sportpark DirkshornVeldDIRKSHORN
    28 sep. 12:45Koog De JO13-1GDirkshorn JO13-20255 Onder 13 competitie (najaar)28 sep.12:45Koog De JO13-1G - Dirkshorn JO13-2Sportpark "De Koog" - De KoogVeldDE KOOGouders van Lotte Peperkamp en Tijmen Swart
    28 sep. 13:00SVW 27 JO16-1Dirkshorn JO16-10233 Onder 16 competitie (najaar)28 sep.13:00SVW 27 JO16-1 - Dirkshorn JO16-1Sportpark De KabelVeldHEERHUGOWAARDouders van Mathijs Nierop en Dion Ypma
    28 sep. 14:15Dirkshorn 2BOL 70214 Mannen Zaterdag reserve28 sep.14:15Dirkshorn 2 - BOL 7Sportpark DirkshornVeldDIRKSHORN
    29 sep. 11:00Dirkshorn 2LSVV 30519 Mannen Zondag reserve29 sep.11:00Dirkshorn 2 - LSVV 3Sportpark DirkshornVeldDIRKSHORN
    29 sep. 12:00Wiron 2Dirkshorn 30519 Mannen Zondag reserve29 sep.12:00Wiron 2 - Dirkshorn 3Sportpark "Wiron"VeldDEN OEVER
    29 sep. 14:00Kolping Boys VR2Dirkshorn VR1513 Vrouwen Zondag29 sep.14:00Kolping Boys VR2 - Dirkshorn VR1Sportpark De NollenVeldALKMAAR
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    07-09-2019 10:15Dirkshorn JO19-1 - HSV JO19-31 - 3
    07-09-2019 10:15ODIN 59 JO16-2 - Dirkshorn JO16-13 - 3
    07-09-2019 10:00ST Sint Boys/Vesdo JO14-1 - Dirkshorn JO14-18 - 0
    07-09-2019 09:00Dirkshorn JO13-1 - Blokkers de JO13-18 - 2
    07-09-2019 10:30Dirkshorn JO13-2 - VIOS-W JO13-27 - 1
    07-09-2019 09:30Winkel JO11-2 - Dirkshorn JO11-11 - 14
    08-09-2019 11:00Dirkshorn VR1 - ST Winkel/Con Zelo VR22 - 0
    14-09-2019 14:30Schagen United JO19-3 - Dirkshorn JO19-12 - 0
    14-09-2019 13:00Valken de JO16-1 - Dirkshorn JO16-16 - 2
    14-09-2019 12:00Dirkshorn JO14-1 - Schagen United JO14-33 - 4
    14-09-2019 10:00Grasshoppers JO13-1 - Dirkshorn JO13-15 - 8
    14-09-2019 10:45ST Sint Boys/Vesdo JO13-1G - Dirkshorn JO13-25 - 4
    14-09-2019 10:30Dirkshorn JO11-1 - LSVV JO11-34 - 5
    15-09-2019 11:00Dirkshorn VR1 - Grasshoppers VR10 - 5