• Aanspreekpunten

    Bestuur     email telefoon
    voorzitter   Henk Rijs henk.rijs@vvdirkshorn.nl 06-22403031
    secretaris   Mike Kieft mike.kieft@vvdirkshorn.nl 06-22783125
    penningmeester   Lennard Peperkamp lennard.peperkamp@vvdirkshorn.nl 06-12741147
    vice voorzitter   Martin Bloothoofd martin.bloothoofd@vvdirkshorn.nl 06-21212535
    bestuurslid   Tim Rentenaar tim.rentenaar@vvdirkshorn.nl 06-81470012
    bestuurslid   Arno Schuuring arno.schuuring@vvdirkshorn.nl 06-54684836
    bestuurslid   Wilma Gootjes wilma.gootjes@vvdirkshorn.nl 06-20510788
             
    werkgroep/actie aanspreekpunt werkgroep aanspreekpunt in bestuur    
             
    Vertrouwens persoon Sander Vollebregt      
    Materialen Gerard Gootjes Henk Rijs    
    Klusteam Jan Wilthagen  Henk Rijs    
    Consul velden Ode Koedijk Henk Rijs    
    Wedstrijd secretariaat   Henk Rijs    
    Algemeen secretariaat   Mike Kieft    
    Veldonderhoud Ode Koedijk Mike Kieft     
    Automatisering Jeen Hellinga Mike Kieft    
    Sleutel beheer   Mike Kieft    
    Groenploeg accommedatie Vacature Mike Kieft    
    Kantine Jan Ruijs Lennard Peperkamp    
    Technische commissie Senioren Olaf Peters Martin Bloothoofd    
    Technische commissie Jeugd Rob Nierop Tim Rentenaar    
    Toernooi commissie Rob Nierop Tim Rentenaar    
    Kabouters Rick van Zutphen Tim Rentenaar    
    Sponsoring Arno Schuuring Arno Schuuring    
    Scheidsrechters Gonnie van de Molen Wilma Gootjes    
    Zaterdag coordinatie Jan van de Molen Wilma Gootjes    
    Jeugd activiteiten   Wilma Gootjes    
    Pupil van de Week Wilma Gootjes Wilma Gootjes    
    Kantine / Vervoer / Oud Papier Gonnie van de Molen Wilma Gootjes    
    Achterban Dirk Drijver Wilma Gootjes    
    Zaalvoetbal(secretariaat, wedstrijden Karin Nierop Wilma Gootjes