• Dirkshorn 1 - Zondag

  • Teamindeling

    Naam

    Arjan Rijs , Axel Stam , Bjorn Ruijs , Bram van Zadel , Calvin Ruijs , Chris Moerland
    Dennis de Geus , Ingmar de Ruiter, Joop de Boer , Lars Danenberg , Lars Fortuin
    Lars Nierop , Lex Hellinga , Max Sijnesael , Melle Borst , Mike van der Hoek
    Nick Borst , Nick Smit , Nick Verblauw , Rick Jonker , Sem Dekker
    stan groenland , Tim van Haeften , Victor Buitenhuis , Vincent Fontaine
    Wessel Stam , Wilco Gootjes , Willem Korver, Wouter Rentenaar

  • Training

    trainer telefoon email functie 1e trainingsdag tijd 2e trainingsdag tijd
    Pascal Hamers 06-22805407  pascal.hamers@vvdirkshorn.nl Coach/Trainer dinsdag 20.00-21.30 donderdag 20.00-21.30
    Ronald Cornelisse 06-11166904 ronald.cornelisse@vvdirkshorn.nl Keeperstrainer     donderdag 19.45- 20.45
  • Poule-indeling (4e klasse)

    Bekijk de stand voor de poule-indeling
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    22-09-2019 14:00regulierSucces 1 - Dirkshorn 1Sportpark "Succes"
    06-10-2019 14:00regulierSchagen United 1 - Dirkshorn 1Sportpark Groenoord
    13-10-2019 14:00regulierMedemblik FC 1 - Dirkshorn 1Sportpark Medemblik
    20-10-2019 14:00regulierDirkshorn 1 - Flevo 1Sportpark Dirkshorn
    27-10-2019 14:00regulierTexel 94 1 - Dirkshorn 1Sportpark "Den Burg Zuid"-Texel '94
    03-11-2019 14:00regulierDirkshorn 1 - VZV 1Sportpark Dirkshorn
    10-11-2019 14:00regulierDirkshorn 1 - Sint Boys (St.Maarten) 1Sportpark Dirkshorn
    24-11-2019 14:00regulierOosterend 1 - Dirkshorn 1Sportpark Sieme Keyzer - Oosterend
    01-12-2019 14:00regulierDirkshorn 1 - Geel Zwart 30 1Sportpark Dirkshorn
    08-12-2019 14:00regulierCon Zelo 1 - Dirkshorn 1Sportpark De Groet
    15-12-2019 14:00regulierDirkshorn 1 - Koog (de) 1Sportpark Dirkshorn
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Stand (4e klasse)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Callantsoog 100000000
    2Con Zelo 100000000
    3Dirkshorn 100000000
    4Flevo 100000000
    5Geel Zwart 30 100000000
    6Koog (de) 100000000
    7Medemblik FC 100000000
    8Oosterend 100000000
    9Schagen United 100000000
    10Sint Boys (St.Maarten) 100000000
    11Succes 100000000
    12Texel 94 100000000
    13VZV 100000000