• Dirkshorn 2 - Zondag

  • Teamindeling

    Naam

    Arjan Rijs , Axel Stam , Bjorn Ruijs , Bram van Zadel , Calvin Ruijs , Chris Moerland
    Dennis de Geus , Ingmar de Ruiter, Joop de Boer , Lars Danenberg , Lars Fortuin
    Lars Nierop , Lex Hellinga , Max Sijnesael , Melle Borst , Mike van der Hoek
    Nick Borst , Nick Smit , Nick Verblauw , Rick Jonker , Sem Dekker
    stan groenland , Tim van Haeften , Victor Buitenhuis , Vincent Fontaine
    Wessel Stam , Wilco Gootjes , Willem Korver, Wouter Rentenaar

  • Training

    trainer telefoon email functie 1e trainingsdag tijd 2e trainingsdag tijd
    Pascal Hamers 06-22805407  pascal.hamers@vvdirkshorn.nl Coach/Trainer dinsdag 20.00-21.30 donderdag 20.00-21.30
    Ronald Cornelisse 06-11166904 ronald.cornelisse@vvdirkshorn.nl Keeperstrainer     donderdag 19.45- 20.45
  • Poule-indeling (5e klasse)

    Bekijk de stand voor de poule-indeling
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    22-09-2019 11:30regulierDynamo 2 - Dirkshorn 2Sportpark Dynamo
    29-09-2019 11:00regulierDirkshorn 2 - LSVV 3Sportpark Dirkshorn
    06-10-2019 11:00regulierDirkshorn 2 - Nieuwe Niedorp 2Sportpark Dirkshorn
    13-10-2019 11:30regulierEgmondia 2 - Dirkshorn 2Sportpark Egmondia
    27-10-2019 11:00regulierDirkshorn 2 - George st 2Sportpark Dirkshorn
    03-11-2019 14:00regulierAlcmaria Victrix 8 - Dirkshorn 2Sportpark Egmonderhout
    10-11-2019 11:00regulierDirkshorn 2 - Purmersteijn 5Sportpark Dirkshorn
    17-11-2019 10:00regulierJVC 3 - Dirkshorn 2Sportpark JVC
    01-12-2019 11:00regulierDirkshorn 2 - Apollo 68 2Sportpark Dirkshorn
    08-12-2019 11:00regulierSVW 27 3 - Dirkshorn 2Sportpark De Kabel
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Stand (5e klasse)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Apollo 68 200000000
    2Dirkshorn 200000000
    3Dynamo 200000000
    4Egmondia 200000000
    5George st 200000000
    6JVC 300000000
    7LSVV 300000000
    8Nieuwe Niedorp 200000000
    9Purmersteijn 500000000
    10SVW 27 300000000