• Dirkshorn JO16-1 VE zaterdag speeldag man

  • Teamindeling

    Bran Blokker Jake Zaat Jan v.d. Werff Jesper Duinkerken
    Jos Koedijk Jurrien Blok Leon Wouda Pieter Hakkesteegt
    Roan Dam Teun Koedijk Thomas Visser Tim Markerink
    Tim Pankras Wiebe van Huizen    
  • Afberichten en aanwezigheid

    Wedstrijdafberichtvóór donderdagavond 20.00 uur bij je coach.
    Trainingsafbericht: tot maximaal 1 uur voor de training bij je trainer.
    Aanwezig bij thuiswedstrijden: minimaal 1 uur voor de wedstrijd en bij uitwedstrijden minimaal 1,5 uur (indien anders wordt dit door de coach tijdig gecommuniceerd).
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Petten JO16-118132377166141
    2Duinrand S JO16-218121567501737
    3Foresters JO16-218113477364136
    4Kolping Boys JO16-318101791365531
    5ST VV Egmond JO16-318100867491830
    6DTS JO16-21892771353629
    7Texel 94 JO16-2JM189097478-427
    8Reiger Boys JO16-31881965501525
    9Dirkshorn JO16-118201618180-1626
    10Jong Holland JO16-318101733110-773
  • Uitslagen

    Geen informatie