• Dirkshorn JO16-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    Naam telefoon email functie
     jack van de Werff      interim coach
     Rick van Zutphen      interim coach
           
  • Teamindeling

    Jetske van der Werff Juulet Grootes Maartje van peperstraten Yenthe van Zutphen
    Nienke van der Werff Tim Markerink Bran Blokker Lotte Peperkamp
    Jan van der Werff Jort Kaper Rozy Grootes Eva Zut
    Stella Jansen Anna Vast    
  • Afberichten en aanwezigheid

    Wedstrijdafberichtvóór donderdagavond 20.00 uur bij je coach.
    Trainingsafbericht: tot maximaal 1 uur voor de training bij je trainer.
    Aanwezig bij thuiswedstrijden: minimaal 1 uur voor de wedstrijd en bij uitwedstrijden minimaal 1,5 uur (indien anders wordt dit door de coach tijdig gecommuniceerd).
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 nov. AFGELASTPetten JO16-1 - Dirkshorn JO16-1Sportpark De Pettemerkluft
    4 dec. 10:45Dirkshorn JO16-1 - Jong Holland JO16-3Sportpark Dirkshorn
    11 dec. 12:55Texel 94 JO16-2JM - Dirkshorn JO16-1Sportpark Den Burg Zuid
    29 jan. 13:00Dirkshorn JO16-1 - Duinrand S JO16-2Sportpark Dirkshorn
    5 feb. 13:00DTS JO16-2 - Dirkshorn JO16-1Sportpark Sint Maarten
  • Training

    trainer telefoon email functie 1e trainingsdag tijd 2e trainingsdag tijd
    Rick van Zutphen 06-20547424 rick.vanzutphen@vvdirkshorn.nl Trainer dinsdag 18.30 -19.45 donderdag 18.30 -19.45
    Bas de koning     Trainer dinsdag 18.30 -19.45 donderdag 18.30 -19.45
                   
  • Poulestanden Dirkshorn JO16-1 (0384 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS JO16-166005855318
    2JVC JO16-1JM75024463815
    3Schagen United JO16-3750237102715
    4ST Sint Boys/Vesdo JO16-1740334191512
    5Winkel JO16-1740333211212
    6Duinrand S JO16-272052451-276
    7Texel 94 JO16-2JM61051937-183
    8Dirkshorn JO16-170070100-1000

    Poulestanden Dirkshorn JO16-1 (0385 Onder 16 (2e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kolping Boys JO16-344003653112
    2DTS JO16-243102031710
    3ST VV Egmond JO16-33300174139
    4Petten JO16-14301313289
    5Foresters (de) JO16-24211255207
    6Reiger Boys JO16-3420214956
    7Texel 94 JO16-2JM41031023-133
    8Duinrand S JO16-23003122-210
    9Jong Holland JO16-34004435-310
    10Dirkshorn JO16-14004352-490
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Petten JO16-1 - Dirkshorn JO16-1
    20 nov.Dirkshorn JO16-1 - ST VV Egmond JO16-30 - 9
    13 nov.Kolping Boys JO16-3 - Dirkshorn JO16-117 - 0