• Dirkshorn JO16-1

  • Teamindeling

    Amber van der Werff ,  Biek Herfst , Cas Hugo Borst , Dion Ypma , Femke Kaper , Floortje Mekken , Jeroen van Peperstraten
    Joost Entes , Joost Schouten , Jorn Lycklama a Nijeholt , Keo Oosterling , Lisa Stam , Lisanne Naomi van Huizen
    Mathijs Nierop , Max Peperkamp , Timo Pelgrim

  • Training

    trainer telefoon email functie 1e trainingsdag tijd 2e trainingsdag tijd
    Peter Buitenhuis 06-11912694 peter.buitenhuis@vvdirkshorn.nl Trainer dinsdag 18.30-20.00 donderdag 18.30-20.00
    Olaf Peters 06-29582628 olaf.peters@vvdirkshorn.nl Trainer dinsdag 18.30-20.00 donderdag 18.30-20.00
    Aren Arensman 06-53616876 aren.arensman@vvdirkshorn.nl Trainer dinsdag 18.30-20.00 donderdag 18.30-20.00
    Bart Smit     Trainer dinsdag 18.30-20.00 donderdag 18.30-20.00
    Ode Koedijk 06-53318953 ode.koedijk@vvdirkshorn.nl Keeperstrainer dinsdag 19.00-20.00    
  • Afberichten en aanwezigheid

    Wedstrijdafbericht: vóór donderdagavond 20.00 uur bij je coach.

    Trainingsafbericht: tot maximaal 1 uur voor de training bij je trainer.

    Aanwezig bij thuiswedstrijden: minimaal 1 uur voor de wedstrijd en bij uitwedstrijden minimaal 1,5 uur (indien anders wordt dit door de coach tijdig gecommuniceerd).

  • Poule-indeling (4e klasse)

    Bekijk de stand voor de poule-indeling
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    21-09-2019 12:00regulierDirkshorn JO16-1 - Schagen United JO16-3Sportpark Dirkshorn
    28-09-2019 13:00regulierSVW 27 JO16-1 - Dirkshorn JO16-1Sportpark De Kabel
    05-10-2019 12:00regulierDirkshorn JO16-1 - VIOS-W JO16-1Sportpark Dirkshorn
    12-10-2019 14:00regulierSucces JO16-2 - Dirkshorn JO16-1Sportpark "Succes"
    26-10-2019 12:00regulierDirkshorn JO16-1 - DTS JO16-1Sportpark Dirkshorn
    02-11-2019 13:00regulierTexel 94 JO16-3 - Dirkshorn JO16-1Sportpark "Den Burg Zuid"-Texel '94
    09-11-2019 11:15regulierST Sint Boys/Vesdo JO16-1 - Dirkshorn JO16-1Sportpark Molentocht
    16-11-2019 12:00regulierDirkshorn JO16-1 - AFC 34 JO16-3Sportpark Dirkshorn
    23-11-2019 12:00regulierDirkshorn JO16-1 - Wiron JO16-1Sportpark Dirkshorn
    30-11-2019 10:00regulierWieringerwaard JO16-1 - Dirkshorn JO16-1Sportpark Wieringerwaard
    07-12-2019 12:00regulierDirkshorn JO16-1 - Nieuwe Niedorp JO16-2Sportpark Dirkshorn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 sep.Valken de JO16-1 - Dirkshorn JO16-16 - 2
    7 sep.ODIN 59 JO16-2 - Dirkshorn JO16-13 - 3
  • Poulestand (4e klasse)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 34 JO16-300000000
    2Dirkshorn JO16-100000000
    3DTS JO16-100000000
    4Nieuwe Niedorp JO16-200000000
    5Schagen United JO16-300000000
    6ST Sint Boys/Vesdo JO16-100000000
    7Succes JO16-200000000
    8SVW 27 JO16-100000000
    9Texel 94 JO16-300000000
    10VIOS-W JO16-100000000
    11Wieringerwaard JO16-100000000
    12Wiron JO16-100000000
  • Bekerstand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kolping Boys JO16-33300261259
    2Valken de JO16-132011011-16
    3ODIN 59 JO16-23012615-91
    4Dirkshorn JO16-13012520-151