De strijd om de FB Cup is weer gestreden. Waar de mannen van Zondag 1 er vorig seizoen, aan de hand van het historische kampioenschap in de vierde klasse, nog met de titel vandoor gingen, gaat die eer dit keer naar de toppers van Zondag 2.
Een grote verrassing is het niet. De klasbakken van Zondag 2 hebben zich dit seizoen verzekerd van de titel in de achtste klasse. Met ook nog eens de titel 'FC Cup-kampioen van 24-25' op zak kunnen de mannen spreken van een zeer geslaagd seizoen.
Het verging onze hoofdmacht, de Dames en Zaterdag 2 iets minder. De Dames sloten het seizoen weliswaar af op een mooie vijfde plaats in de vijfde klasse, maar qua punten kwamen de vrouwen niet meer in de buurt bij Zondag 2.
Ook Zondag 1 en Zaterdag 2 hebben het in het eindklassement nooit meer spannend kunnen maken. Beide teams eindigen, net als de Dames, op zes punten.
Heren van Zondag 2, van harte gefeliciteerd! Aan jullie de taak om de titel na de zomer te verdedigen. Tot volgend seizoen!