• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdVeldPlaatsThuisteamUitteamDetails
    25-01-2020 08:45HCSC JO11-1 - Dirkshorn JO11-1veld 3DEN HELDER
    25-01-2020 09:30Winkel JO10-2 - Dirkshorn JO10-1veld 3WINKELKleedkamer 7Kleedkamer 8
    25-01-2020 10:00Wieringerwaard JO16-1 - Dirkshorn JO16-1veld 2WIERINGERWAARD
    25-01-2020 10:30Dirkshorn JO13-2 - JVC JO13-3Veld ADIRKSHORNkleedkamer 5kleedkamer 6
    25-01-2020 11:15Hollandia T JO13-1 - Dirkshorn JO13-1ATUITJENHORN12
    25-01-2020 14:00Dynamo JO14-1 - Dirkshorn JO14-1AURSEM710
    25-01-2020 14:15Dirkshorn 2 - SVW 27 3Veld ADIRKSHORNkleedkamer 5kleedkamer 6
    26-01-2020 11:00Dirkshorn VR1 - WMC VR1Veld ADIRKSHORNKleedkamer 1Kleedkamer 2
    26-01-2020 11:30George st 2 - Dirkshorn 2veld 1SPIERDIJK
    26-01-2020 12:00Dirkshorn 3 - JVC 5Veld BDIRKSHORNkleedkamer 5kleedkamer 6
    26-01-2020 14:00Callantsoog 1 - Dirkshorn 1veld 1CALLANTSOOG
    01-02-2020 09:00Dirkshorn JO13-1 - ZAP JO13-1Veld ADIRKSHORNkleedkamer 5kleedkamer 6
    01-02-2020 09:00Dirkshorn JO10-1 - Hollandia T JO10-4Veld CDIRKSHORNKleedkamer 1Kleedkamer 2
    01-02-2020 09:00Flevo JO11-3G - Dirkshorn JO11-1veld 2MIDDENMEER
    01-02-2020 10:30Dirkshorn JO9-2 - Limmen JO9-3Veld CDIRKSHORNKleedkamer 3Kleedkamer 4
    01-02-2020 10:30ST VV Egmond JO14-3 - Dirkshorn JO14-1veld 3EGMOND-BINNEN
    01-02-2020 11:30Succes JO16-2 - Dirkshorn JO16-1veld 1HIPPOLYTUSHOEF
    01-02-2020 12:45Koog De JO13-1G - Dirkshorn JO13-2veld 1DE KOOG
    01-02-2020 14:00Dirkshorn 2 - Hollandia 2Veld ADIRKSHORNkleedkamer 5kleedkamer 6
    02-02-2020 11:00Dirkshorn 2 - Apollo 68 2Veld ADIRKSHORNKleedkamer 1Kleedkamer 2
    02-02-2020 11:30Dynamo VR1 - Dirkshorn VR1AURSEM26
    02-02-2020 12:00Oosterend 2 - Dirkshorn 3veld 1OOSTEREND NH
    02-02-2020 14:00Dirkshorn 1 - Texel 94 1Veld ADIRKSHORNkleedkamer 5kleedkamer 6
  • Zaalvoetbal jeugd

    DATUM TIJD TEAM   TEAM VERVOER ACCOMMODATIE  
    15-feb-20 10:20 v.v. Dirkshorn JO9-1 - Schagen United JO9-9 Kian Liefting DOORBRAAK - Warmenhuizen
    15-feb-20 11:40 v.v. Dirkshorn JO10-1 - ACB Elektrotechniek HT JO10-4 Yara Spigt DOORBRAAK - Warmenhuizen
    15-feb-20 12:40 v.v. Dirkshorn JO11-1 - Schagen United JO11-5 Ruben Hakkesteegt DOORBRAAK - Warmenhuizen