• Even terug naar toen. In deze voetballoze tijd vinden wij het leuk om de website wekelijks te blijven voorzien van content. Interviews, nieuwsberichten, verhalen uit het archief. Noem maar op. Dit keer gaan we terug naar 1981.

    Het blijkt dat in deze ongewone tijd veel mensen een ernstige opruimwoede krijgen. Bij de Gemeentelijke HVC vuilstort staan dagelijks lange files. Nog steeds hopen wij dat er uit deze opruimacties nog wat wetenswaardigheden over de voetbalvereniging naar voren komen. Wij houden ons aanbevolen. Twijfel niet en neem contact op met Jeen Hellinga, Jan van der Molen of Jan Wesseling (jgm.wesseling@quicknet.nl).

    Bijgaand artikel vonden wij meer dan de moeite waard om nog eens te publiceren. Een stuk van Jan van der Molen sr, in 1981, geschreven voor de jubileumgids van het 50-jarig bestaan van de vereniging.

    Klik op de 'Lees verder'-knop om bij het artikel te komen.

     

    Lees verder